SAHİBİNDEN 9-16 HAZİRAN SATILIK DEVRE TATİL MERADA TERMAL - İZMİR/BADEMLİ

İzmir / Dikili / Bademli Köyü

Genel 65m2 (Brüt)
22.000 TL

İlan Detayları
 • İlan No
  35108499
 • İlan Tarihi
  29 Ağustos 2019
 • Metrekare(Brüt)
  65m2
 • Devremülk Dönem
  24. Hafta
 • Devremülk Süre
  15 Gün
 • Devremülk Oda Sayısı
  2
 • Devremülk Tipi
  Satılık
 • Daha Fazla Göster
 • Açıklama

  - 9-16 Haziran tarihleri arasında hem termal hem de denizin tadını çıkaracağınız devre tatilimizi özel sebeplerden dolayı satmak durumundayız. 

  (Not: Süresi 7 gündür. Seçeneklerde olmadığı için seçilemedi. Ayrıca haritaya google'dan bakın, buradaki doğru göstermiyor.)

  - Haziran ayı hem tesis havuzuna hem de denize girebilmek için ideal bir dönemdir. Aynı zamanda da yaz tatilinin başlangıcı olması sebebiyle tatil köyünün en sakin olduğu dönemlerden biridir.

  - Hayıtlı Merada Termal Tatil Köyü, denize (Hayıtlı Koyu'na) 400 metre mesafededir. Hayıtlı Koyu yüzlerce balığın arasında zevkle yüzeceğiniz temiz bir Ege koyudur. Metrelerce açılmanıza rağmen su boyunuzu aşmaz. Kumsal olması sebebiyle zorluk yaşamazsınız. 

  - Bademli Köyü doğal sit alanı hüviyetinde olduğu için hem deniz olarak hem de doğa olarak memleketimizin en güzide köylerinden biridir.

  - Odalarda termal su doldurabileceğiniz küvet vardır.

  - Hayıtlı Merada Termal Tatil Köyü tesisi içerisinde: Termal Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Çamur Banyosu, Masaj, Tuz Odası, Havuz Cafe, Restaurant, Büfe, Mangal Yeri, Spor Salonu, Oyun Salonu ve Çocuk Parkı vardır.

  - Evler 1+1 62 metrekare villa tipidir. Evinizin konforundan bir eksiği yoktur. Bir evde bulunması gereken her ihtiyaç vardır. Eksiksiz mutfak gereçleri, elektirik süpürgesi, ütü ve masası, saç kurutma makinesi, banyo malzemeleri, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, internet, uydu tv ve diğerleri...

  - Arkasında dağ önünde ise deniz manzarası olan bu tesisin etrafında yerleşim yeri veya otoban yoktur. Kafa dinlemek idealdir. Etrafı ormanlıktır ve şehir merkezine uzaktır. Tertemiz bir havası vardır.

  - Ayrıca bu devre tatil ile birlikte tatil değişim programı R.C.I üyesi olur ve yurtdışında tatil imkanlarına da sahip olursunuz.


  ŞİDDETLİ UYARI! Hem İstanbul'a bu kadar yakın, hem termal su imkanı olan, hem Ege Denizi koylarından birinin kıyısında hem de yüksek konfora sahip bu devre tatili kaçırmayın.


Aramak istediğiniz numarayı seçin
Vazgeç